OKRESNÍ PŘEBOR V ODBÍJENÉ DÍVEK

Publikováno: 16.4.2024 Autor(ka): Jana Burdová

Dne 21. 3. 2024 se na ZŠ Vorlina konal tradiční okresní přebor odbíjené dívek.

V letošním roce se sešlo celkem 11 týmů.

ZŠ Vorlina a ZŠ Jiráskova postavila 2 družstva, dále přijela děvčata ze Základních škol Trhový Štěpánov, Postupice, Benešov Dukelská, Karlov Benešov, Týnec nad Sázavou, Votice a Kamenice.

Hrálo se na dvě skupiny, které byly rozlosovány před začátkem soutěže systémem každý s každým. Z jednotlivých skupin postoupila první 2 družstva.

O třetí místo se utkala děvčata z Vorliny a Týnce nad Sázavou.

Turnaj byl završen finálovým zápasem mezi ZŠ Jiráskova a Dukelská Benešov.

Vítězkami se stala děvčata ze ZŠ Dukelská Benešov.

Na pomyslnou „bednu“ vystoupily dívky ze ZŠ Benešov Dukelská, Jiráskova a Týnec nad Sázavou. Naše děvčata obsadila 4. místo.

Vítězná družstva byla odměněna krásným pohárem a dortem.

Všem účastníkům přeboru se soutěž líbila a těší na další setkání.

Diváci viděli utkání vysoké úrovně a mohli být svědky velké bojovnosti děvčat v každém zápase.

Soutěžícím děkujeme za krásné sportovní zážitky a našim děvčatům za reprezentaci naší školy.

V neposlední řadě bych ještě chtěla moc poděkovat za finanční dar, stálému sponzorovi - lékárně Magnolie.

Mgr. Lisková Jaroslava

pořadatel soutěže