Turnaj v sálové kopané

Dne 29.11. se žáci 8. a 9. třídy ZŠ Vorlina zúčastnili finálového turnaje v sálové kopané ve městě Benešov. Turnaj zpříjemnila svou návštěvou fotbalová legenda Ján Geleta (majitel stříbrné medaile z LOH 1964). Pan Geleta o přestávce vyprávěl svůj fotbalový příběh a podělil se o pár cenných rad.

V prvním zápase proti ZŠ Ondřejov se nám nedařilo v koncovce, naopak soupeř trestal téměř z každé šance, což vedlo k prohře 2:5. Do druhého zápasu proti ZŠ Bystřice nastoupili žáci s větší pokorou, a hlavně chutí poprat se o co nejlepší výsledek. Bystřici jsme bez problému přehráli a zaslouženě vyhráli 2:0. Do posledního zápasu proti ZŠ Sídliště jsme vzhledem k výsledkům ostatních zápasů stále šli s nadějí na celkové 1. místo v turnaji, stačilo Sídliště porazit v základní hrací době. I přes obrovskou snahu a výborný týmový výkon se nám nepodařilo vyhrát a zápas skončil remízou 2:2. V turnaji jsme nakonec obsadili celkové 2. místo.

Sestava: Dominik Ježek, Lukáš Krňanský ©, Marek Pešek, Filip Vávra, David Rek, Jan Žirovnický, Jakub Švec

publikováno 13.12.2017