Projekt EDISON - pokračování

Během čtvrtečního dopoledne (24. 5.) opět vedli zahraniční stážisté zajímavé hodiny pro naše studenty. Jelikož počasí během dne přálo, odpoledne stážisté podnikli za doprovodu žáků procházku po okolí školy.

Pátek byl posledním dnem, který stážisté strávili s našimi žáky ve škole. Během prvních čtyř vyučovacích hodin naposledy představili prostřednictvím připravených přednášek své země. Žáci jim na oplátku představili i naše tradice, kulturu a jazyk. Pátou hodinu proběhlo v tělocvičně školy slavnostní zakončení. Zástupci všech tříd z druhého stupně řekli stážistům několik vět, předali dárky a poděkovali za skvěle strávený čas. Na závěr zahraniční studenti zazpívali žákům připravenou anglickou píseň a pronesli několik slov, ve kterých vyjádřili radost z uplynulého týdne.

Žáci i vyučující zhodnotili projekt za zdařilý a přínosný z hlediska zlepšení se v komunikaci v anglickém jazyce, seznámení s kulturami různých zemí a navázání nových přátelství.

Projekt se mohl uskutečnit díky podpoře MAP. Velké poděkování patří rovněž i MŠ a ZŠ Louňovice pod Blaníkem a MŠ a ZŠ Zdislavice za spolupráci při realizaci projektu.

vyučující anglického jazyka na II. stupni

publikováno 31.5.2018
1aa 1aa 1aa 1aa 1aa 1aa 1aa 1aa 1aa 1aa