Milovice – Mirakulum

5. června žáci všech 5. ročníků navštívili zábavně – naučný park Mirakulum u Nymburka. U vstupní brány obdržel každý orientační mapku, podle které bylo možné se s přehledem pohybovat po celém areálu. Děti se s vlastními baterkami podívaly do podzemí, vyzkoušely si různé typy houpaček, klouzaček a prolézaček, dostatečně se vyskákaly na velkoplošných trampolínách, někteří strávili více času v přírodním bludišti a také se díky krásnému počasí mohli všichni naplno věnovat vodním radovánkám v místním vodním světě. Cenově dostupné bylo pro všechny i občerstvení, které také nikoho nezklamalo. Většina dětí odjížděla z areálu příjemně unavená, ale hlavně byl každý spokojený z pěkného a velmi vydařeného třídního výletu.

třídní učitelky 5. ročníků

publikováno 8.6.2018