Exkurze tříd 6.A a 6.B

Dne 20.3. 2017 obě třídy vyrazily do Prahy. Žáky čekalo divadelní představení v divadle Metro s názvem Na výletě v iSvětě, kde se seznámili s černým divadlem. Herci jim na závěr ukázali,  jak se představení tvoří a někteří stateční jedinci si i vyzkoušeli principy černého divadla na jevišti.

Pak nás ještě čekala Staroměstská radnice. Prošli jsme její historickou částí, obě třídy měly zajímavé průvodce a dozvěděly se nové zajímavé informace. Všichni jsme měli možnost prohlédnout si orloj i z druhé strany. Na konec prohlídky jsme se vydali na věž, ze které jsme viděli celou Prahu jako na dlani. Dnes bychom se už na věž nemohli podívat, protože je zavřená kvůli opravám. To jsme měli štěstí!

Třídní učitelky 6.A a 6.B

Krajské kolo

Soutěže Finanční gramotnost 2016/2017

V březnu proběhlo krajské kolo celostátní „Soutěže Finanční gramotnost“, do kterého postoupilo družstvo naší školy ve složení Petr Novotný, Marek Lukl a Matěj Lažan. Chlapci se umístili na velmi pěkném 9. místě. Děkujeme za účast a reprezentaci školy.

Eliška Langrová

Divadlo

fotobb

Ve středu 15.3. druháci ze ZŠ Vorlina pod záštitou Domečku vyjeli po obědě do Prahy na muzikál Ferda Mravenec.

Ptačí budky

fotobb

Myslivecké sdružení Bolina – Loreta požádalo naši školu o pomoc při zajištění ptačích budek. Jednalo se o 6 kusů.

Výsledky zápisu do 1.tříd

pro školní rok 2017/18